Volleybal Vereniging Skunk

Info over Skunk is te vinden via:

      

Voor algemene informatie kun je contact opnemen via info@vvskunk.nl.

Als je mee wil komen trainen, kun je via tc@vvskunk.nl vragen bij welk team dat het beste kan. Je mag sowieso vier keer gratis trainen om te proberen of het je bevalt.

Iedereen is van harte welkom om bij Skunk te komen kijken. We trainen op verschillende dagen, tijden en locaties. Zie hiervoor het trainingsschema. De meeste teams spelen de thuiswedstrijden op zaterdag in Sporthal de Bunders in Veghel. Het wedstrijdschema vind je op de betreffende teampagina.

Voor specifieke vragen kun je ook rechtstreeks contact zoeken met de betreffende commissie of het bestuur.

Voor informatie over Skunk on the Beach, klik hier.

 

Mailadressen:

Bestuur (bestuur@vvskunk.nl)

Technische Commissie en CMV-jeugdtoernooien (tc@vvskunk.nl)

Activiteiten Commissie  (ac@vvskunk.nl)

Materialen Commissie (materialen@vvskunk.nl)

Zaalhuur (zaalhuur@vvskunk.nl)

Ledenadministratie (ledenadministratie@vvskunk.nl)

Kleding Commissie (kledingcommissie@vvskunk.nl)

Sponsor Commissie (sponsor@vvskunk.nl). 

PR en Communicatie (redactie@vvskunk.nl). Meer info, klik hier.

Wedstrijdsecretaris senioren en ABC-jeugd (wedstrijdsecretaris@vvskunk.nl)

WAVV recreanten competitie (wavv@vvskunk.nl)

Scheidsrechters Commissie (ScheidsrechtersCommissie@vvskunk.nl)

Skunk on the Beach Commissie (sotb@vvskunk.nl). Meer info, klik hier.

Vertrouwenscontactpersoon (Monique.rath@vvskunk.nl). Meer info, klik hier.

Functionaris Gegevensbescherming (gegevensbescherming@vvskunk.nl). Meer info, klik hier

Sponsoren

 
Versie: 1.2018.0206.2228 © 2022 Skunk