SKUNK HEREN 1 KAMPIOEN 2E DIVISIE!

Beers, 6 april 2019
Onder luide aanmoedigingen van de meegereisde supporters is Skunk heren 1 kampioen geworden in de 2e divisie. Ze hadden tegen VC Volt slechts één set nodig om kampioen te worden. De mannen lieten er geen gras over groeien en wonnen meteen de eerste set met ruime cijfers (25-13). KAMPIOENEN!! Het feest kon beginnen, maar natuurlijk moest de wedstrijd eerst nog uitgespeeld worden. Heren 1 hield de eer hoog en won de wedstrijd met 3-1. Na de wedstrijd werd heren 1 toegesproken door de trotse Skunk-voorzitter Lieke Vloet, en ontvingen ze uit handen van Nevobo-bondsraadlid Bart Haerkens de kampioensschaal. In de kantine van VC Volt werd alvast een kampioensfeestje gevierd. Tijdens het Skunk Season's End feest op zaterdag 13 april werden de heren nogmaals in het zonnetje gezet. 

  

  

  

  

  

(foto's Theo de Vrede)

 

Gepubliceerd op: zondag 7 april 2019

Sponsoren

 
Versie: 1.2018.0206.2228 © 2023 Skunk