Heren 1 voor 3e jaar op rij gepromoveerd

Zaterdag 8 april heeft het 1e herenteam van volleybalvereniging Skunk uit Veghel het bijna onmogelijke gepresteerd. Voor het 3e jaar op rij wist het te promoveren. Volgend jaar zal Heren 1 uitkomen in de 1e divisie.

Via een klinkende overwinning (4-0) tegen Kraftwell Symmachia uit Roosendaal is Skunk met nog 1 wedstrijd te spelen kampioen van de 2e divisie.

Setstanden: 25-15, 25-12, 25-18 en 25-20

Na afloop was er natuurlijk feest. In wijkgebouw “De Spil” werd het team uitbundig gefeliciteerd. Natuurlijk werden de coaches niet vergeten.

Hoofdsponsor Bouwbedrijf van de Ven, vertegenwoordigd door de heer van de Meerakker ontving van de vereniging een ingelijst shirt. Van de Meerakker had op zijn beurt een verrassing. Hij overhandigde symbolisch een wedstrijdbal aan de voorzitster Lieke Vloet. Deze ene bal staat voor 22 wedstrijdballen voor komend seizoen.

Het bleef nog lang onrustig op het kampioenschapsfeest in “De Spil”.

 

  

 

Foto's door Theo de Vrede

Gepubliceerd op: maandag 10 april 2017

Sponsoren

 
Versie: 1.2018.0206.2228 © 2023 Skunk