Skunk on the Beach - Meierijstad

Na het daverend succes van vorig jaar zal ook dit jaar weer een editie van Skunk on the Beach plaatsvinden. De exacte datum is op 9 juli voor iedereen die al volleybal ervaring heeft en bijvoorbeeld ook competitie speelt. Voor de beginners wordt er dit jaar op 10 juli een toernooi georganiseerd! Voor meer informatie klik hier om naar de Skunk on the Beach website te gaan. Wil je je direct inschrijven klik dan hier. Ook dit jaar verwachten we weer een goede opkomst, mooi weer en een lekkere BBQ. Laat via de VV_Skunk_Veghel twitter weten of ook jij dit jaar weer bij Skunk on the Beach wil zijn! Vanaf dit jaar proberen we de gemeenten Schijndel, Sint-Oedenrode en Veghel dichter bij elkaar te brengen, door mensen uit deze gemeenten uit te nodigen voor ons sportieve toernooi! Op deze manier de promoten we de nieuwe gemeente Meierijstad.

Gepubliceerd op: maandag 22 februari 2016

Sponsoren

 
Versie: 1.2018.0206.2228 © 2023 Skunk