Sportcollectief Veghel organiseert een bijeenkomst voor alle sportverenigingen

Skunk staat erg mooi in beeld in dit artikel!

 

VEGHEL – De belangen van sportclubs binnen Meierijstad. Dat is het onderwerp op de geplande bijeenkomst op 7 december in het clubhuis van voetbalclub VOW in Zijtaart.

Een initiatief van het Sportcollectief Veghel. Een bijeenkomst voor alle sportverenigingen van Veghel om met elkaar te overleggen over de aanpak om de belangen van de van de sportclubs binnen Meierijstad op de beste manier te behartigen. In de komende periode wordt door nieuwe gemeentelijke bestuurders bepaald wat het nieuwe sportbeleid in Meierijstad gaat worden.

 

 

Belangrijk is dat de verenigingen daarover kunnen meepraten. Praten mét de sportverenigingen en niet óver de verenigingen, is de stelling. Om tijdig een nieuwe structuur voor overleg en samenwerking met het gemeentebestuur af te spreken, is het belangrijk dat de ruim 200 sportverenigingen uit Schijndel, Sint Oedenrode en Veghel zich daarover uitspreken. De Veghelse sportclubs kunnen hun ideeën en standpunten kenbaar maken tijdens deze bijeenkomst.

 

Gepubliceerd op: donderdag 1 december 2016

Sponsoren

 
Versie: 1.2018.0206.2228 © 2023 Skunk