Contact en mailadressen | Volleybal Vereniging Skunk

 

Voor algemene informatie kun je contact opnemen via info@vvskunk.nl.

 

Wedstrijd verzetten? Stuur een mail naar wedstrijdsecretaris@vvskunk.nl

 

Als je mee wil komen trainen, kun je de TC mailen op tc@vvskunk.nl. Iedereen is van harte welkom om bij Skunk te komen kijken. Je mag sowieso vier keer gratis trainen om te proberen of het je bevalt. Het wedstrijdschema, trainingsdagen, tijden en locaties vind je op de betreffende teampagina's.

 

Voor specifieke vragen kun je ook rechtstreeks contact zoeken met een van onderstaande commissies:

 Bestuur 

bestuur@vvskunk.nl

 Technische Commissie en CMV-jeugdtoernooien

tc@vvskunk.nl

 Wedstrijdsecretaris senioren en ABC-jeugd

wedstrijdsecretaris@vvskunk.nl

 PR en Communicatie

redactie@vvskunk.nl

 Ledenadministratie

ledenadministratie@vvskunk.nl

 Activiteiten Commissie 

ac@vvskunk.nl

 Materialen Commissie

materialen@vvskunk.nl

 Zaalhuur

zaalhuur@vvskunk.nl

 Kleding Commissie

kledingcommissie@vvskunk.nl

 WAVV recreanten competitie

wavv@vvskunk.nl

 Functionaris Gegevensbescherming

 Meer info, klik hier

gegevensbescherming@vvskunk.nl

 Skunk on the Beach Commissie

 Meer info, klik hier.

sotb@vvskunk.nl

 Scheidsrechters Commissie

ScheidsrechtersCommissie@vvskunk.nl

 Sponsor Commissie

sponsorcommissie@vvskunk.nl

 Vertrouwenscontactpersoon

 Meer info, klik hier.

vertrouwenscontactpersoon@vvskunk.nl

 

Sponsoren

 
Versie: 1.2018.0206.2228 © 2022 Skunk