Skunk
Dames 3 (2e klasse)

Trainingen

Woensdag: 20:00-21:30

Sporthal: De Bunders

De Bunders 1, 5467 JZ Veghel

Trainer:  

 

 

Contactpersoon technische commissie: 

Spelers

Renske Dijk

Type: Middenaanvaller

Lengte: 1.88

Rugnummer: 13

Lieke Vloet

Type: Passer-Loper

Lengte: 1,76

Rugnummer: 2

Bondsnummer: CGL9P9P

Hanneke Kuijpers

Type: Spelverdeler

Lengte: 1,80

Rugnummer: 9

Bondsnummer: CGL9R4Q

Marjanne v Helvoort

Type: Middenaanvaller

Lengte: 1,86

Rugnummer: 10

Bondsnummer: CGM0L8O

Kirsten Kraaijnbrink

Type: Middenaanvaller

Lengte: 1,82

Rugnummer: 6

Bondsnummer: CGM1Y2C

Linda van Zutphen

Type: Passer-Loper

Lengte: 1,65

Rugnummer: -

Bondsnummer: CGL9T3V

Annelies Janssen

Type: Passer-Loper

Lengte: 1,69

Rugnummer: 14

Bondsnummer: CNC9Z6W

Sabine van Summeren

Type: Middenaanvaller

Lengte: 1,79

Rugnummer: 4

Bondsnummer: CGL9W25

Maartje Verheul

Type: Diagonaal

Lengte: -

Rugnummer: -

Bondsnummer: -

Miranda Schellekens

Type: Spelverdeler

Lengte: 1,67

Rugnummer: 19

Bondsnummer: CKJ1V2Q

Marcha Jacobs

Type: Libero

Lengte: 1.80

Programma

: VC Vessem DS 1 - Skunk DS 3
: Skunk DS 3 - ODI DS 4
28 okt. 20:30: Skunk DS 3 - ODI DS 4
7 nov. 18:30: VC Vessem DS 1 - Skunk DS 3
11 nov. 20:30: Skunk DS 3 - Pegasus DS 1
21 nov. 15:00: VCE/PSV DS 2 - Skunk DS 3
25 nov. 20:30: Skunk DS 3 - Hajraa DS 5
12 dec. 13:00: VVC Best DS 1 - Skunk DS 3
16 jan. 14:30: Nuvoc DS 4 - Skunk DS 3
20 jan. 20:30: Skunk DS 3 - MVC De Hangar DS 1

Stand

1. VC Verrekijker DS 1, wedstr: 5, punten: 16
2. VC Vessem DS 1, wedstr: 3, punten: 14
3. Hajraa DS 5, wedstr: 3, punten: 14
4. MVC De Hangar DS 1, wedstr: 4, punten: 14
5. VCH PETREBELS Schijndel DS 1, wedstr: 4, punten: 12
6. Skunk DS 3, wedstr: 5, punten: 11
7. VCE/PSV DS 2, wedstr: 4, punten: 10
8. VVC Best DS 1, wedstr: 4, punten: 10
9. Hilver DS 1, wedstr: 4, punten: 4
10. Nuvoc DS 4, wedstr: 4, punten: 4
11. Pegasus DS 1, wedstr: 3, punten: 3
12. ODI DS 4, wedstr: 3, punten: 3

Sponsoren

 
Versie: 1.2018.0206.2228 © 2020 Skunk