Skunk
Heren 2 (3e divisie)

Trainingen

Maandag 19:00 / 21:30

Sporthal: De Bunders

De Bunders 1, 5467 JZ Veghel 

Trainer:  Willem 

 

Donderdag 20:00 / 22:00 

Sporthal: ROC De Leijgraaf

Muntelaar 10, 5467 HA Veghel

Trainer: Willem 

 

Spelers

Bram Ligthart

Type: Middenaanvaller

Lengte: 1.96

Rugnummer: 17

Cas de Vrede

Type: Passer-Loper

Lengte: 1,92

Rugnummer: 7

Bondsnummer: CGL9X39

Daan Vankan

Type: Passer-Loper

Lengte: 1,96

Bondsnummer: CLM7F37

Fabian Ziemba

Type: All-rounder

Lengte: 1.77

Rugnummer: -

Bondsnummer: -

Frank Haver

Type: Spelverdeler

Lengte: 1,91

Rugnummer: 18

Bondsnummer: CHY7F8I

Jules Klessens

Type: Middenaanvaller

Lengte: 2,00

Rugnummer: 21

Bondsnummer: CHP9B3G

Nik Verbogt

Type: All-rounder

Lengte: 1,88

Rugnummer: 24

Bondsnummer: CHL8M5I

Ralph Schellekens

Type: Middenaanvaller

Lengte: 1,89

Rugnummer: 3

Bondsnummer: CGL9X17

Stefan Franssen

Type: Libero

Lengte: 1,84

Rugnummer: 69

Bondsnummer: CHC8R09

Wout Roosjen

Type: Passer-Loper

Lengte: 1,88

Rugnummer: 23

Bondsnummer: CKY2P1F

Programma

23 okt. 16:30: Skunk HS 2 - VV Stevo HS 1
30 okt. 17:30: Flits HS 1 - Skunk HS 2
6 nov. 19:30: Hovoc HS 1 - Skunk HS 2
13 nov. 16:30: Skunk HS 2 - VC Volt HS 1
20 nov. 19:00: Nuvoc HS 1 - Skunk HS 2
27 nov. 16:30: Skunk HS 2 - VCE/PSV HS 1
11 dec. 17:15: The Athletes Foot/VC Sittardia/Numidia VC Limac HS 1 - Skunk HS 2
18 dec. 19:00: VCE/PSV HS 1 - Skunk HS 2
15 jan. 16:30: Skunk HS 2 - Hands up HS 2
22 jan. 16:30: Skunk HS 2 - Volley Tilburg HS 2

Stand

1. Atak'55 HS 2, wedstr: 5, punten: 22
2. Donki Sjot HS 3, wedstr: 4, punten: 14
3. Gepidae HS 2, wedstr: 5, punten: 14
4. TFC / Coppens Warenhuis HS 1, wedstr: 3, punten: 11
5. Vocala HS 1, wedstr: 3, punten: 11
6. VC Unitas HS 1, wedstr: 3, punten: 10
7. Hajraa HS 2, wedstr: 5, punten: 10
8. De Burgst Breda HS 2, wedstr: 3, punten: 6
9. VOKO HS 1, wedstr: 3, punten: 3
10. VC Bravo HS 1, wedstr: 4, punten: 3
11. Nuvo'68 HS 1, wedstr: 4, punten: 1

Sponsoren

 
Versie: 1.2018.0206.2228 © 2021 Skunk